PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW WROCŁAW

Zabieg przedłużania włosów jest znany od wielu lat. Oferuje go większość salonów fryzjerskich, a ceny stają się coraz bardziej przystępne dla przeciętnej klientki. Zanim jednak podejmiemy decyzję o przedłużeniu swoich naturalnych kosmyków, warto dowiedzieć się, na czym to polega.

Zabieg przedłużania włosów powstał z myślą o kobietach, które narzekają na cienkie, rzadkie lub krótkie włosy. Dzięki sztucznie doczepionym kosmykom można osiągnąć naprawdę wspaniały efekt, bez konieczności czekania latami, aż włosy urosną do pożądanej długości.

Nie da się jednak ukryć, że coraz więcej pań decyduje się na przedłużanie z prostej przyczyny – czasem dobrze jest coś zmienić i porazić wszystkich diametralną przemianą, a ta – przy profesjonalnie wykonanym przedłużaniu – może być naprawdę zaskakująca. Dodatkowo przedłużanie nie jest zalecane tylko w nielicznych przypadkach.

Jeśli chodzi o koszt przedłużania włosów, płacimy za ilość pasemek, a ta z kolei zależy od długości i grubości naszych naturalnych włosów. Liczba kosmyków jest indywidualną sprawą każdej klientki – w jednym przypadku może to być pięćdziesiąt, a w innym nawet sto. Do przedłużenia włosów stosuje się jednak zawsze większą ilość pasemek niż w przypadku ich zagęszczania.

Zarezerwuj termin
już od 400zł